Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Tahlil Sonuçları sistemini içeren, laboratuvar, test, tetkik ve kan tahlil sonuclari sorgulama ve öğrenme sitesi.

Hastane: Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi
Telefon Numarası: 0332 257 0606
Randevu Telefon: 0332 257 0600
Faks: 0332 257 0637
Adres: Hocacihan Mah. Saray Cad. No: 1 Selçuklu / KONYA
E-Posta:

Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi tahlil sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için;

  • T.C Kimlik No
  • Hasta No bilgileriniz gereklidir.

Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi Tahlil Sonuçları bilgilerinizi öğrenmek için aşağıda bulunan Tahlil Sonuçları Butonuna tıklamanız gerekir.
tahlil-sonuclari

Hastanenin Haritadaki Konumu

Hastanenin Google Maps Sisteminde kayıtlı olan konumu sayfamızda gösterilmektedir. Herhangi bir taşınma veya yanlış konum bilgisinden dolayı sorun yaşamamanız için hastaneye telefon numarasından ulaşarak konum hakkında bilgi edininiz. Harita konumunun yanlış olması durumundan doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Haritadaki “Daha büyük haritayı görüntüle” yazısına tıklayarak bulunduğunuz konumdan, hastanemizin bulunduğu konuma yol tarifi alabilir, hastanemize olan mesafenizi km cinsinden öğrenebilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Konya Hastanesine Hocacihan Mah. Saray Cad. No: 1 Selçuklu / KONYA adresinden gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını bu sayfa aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hastaneye 0332 257 0606 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tahlil-Sonuclari.Org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir