Tahlil Sonuçlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Ana Sayfamızdaki Şehir Seçiniz veya Ara bölümünden tahlil yaptırdığınız hastanenizi bulduktan sonra kırmızı kutucuk olan Tahlil Sonuçları butonuna tıklayarak hastanenizin resmi internet sitesindeki tahlil sonucu öğrenme sayfasına ulaşacaksınız. Burada her hastanenin kendisine has bir sorgu ekranı vardır. Bazı hastanelerde sadece TC Kimlik Numarası istenirken bazı hastanelerde ise T.C Kimlik No, Doğum Yılı, İşlem numarası, Güvenlik kodu gibi bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri doğru olarak girdiğiniz zaman kişisel tahlil sonuçları sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Aradığım Hastaneyi Bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

Sitemizde aradığınız hastaneyi bulamıyorsanız iletişim sayfamızdan editörlerimize durumu bildiriniz. İlgili hastanenin tahlil sonuçları sayfası en kısa zamanda sistemimize eklenecektir.

Hastanemi Buldum Ama Tahlil Sonuçları Butonuna Tıklanmıyor. Ne yapmalıyım?

Tahlil Sonuçları butonu tıklanamayacak şekilde ise o hastanenin online tahlil sonucu öğrenme hizmeti bulunmuyor demektir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman ilgili hastanenin diğer iletişim bilgilerinden faydalanmanız gerekmektedir.

Tahlil Değerlerim Nasıl?

Tahlil değerlerinizi en iyi yorumlayacak kişi kendi hekiminizdir. İnternetten edineceğiniz bilgiler herkes için geçerli ve doğru olmayabilir. Tahlil Değerleri sayfamızda bulunan bilgiler genel olarak tahlil sonuçları hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz sayfamızdır.

 

Yorumlar

  1. abc

    Hastanemde yaptırmış olduğum tahlil sonuçlarıma herhangi bir devlet hastanesi, üniversite hastanesi ve/veya aile hekimim ulaşabiliyor mu? Yani bu ortak kullanılan, hastanın sonuçlarına her doktorun ulaşabilmesini sağlayan bir site midir?

    1. admin Yazar

      Hayır bu site sadece tahlil sonuçlarınıza sizin ulaşmanızı sağlayan bir aracı sitedir. Türkiye’de ki hastanelerin tahlil sonuçları sayfalarını bir araya getirmiş ve ulaşımını kolaylaştırmayı amaç edinmiş bir portaldır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir