1. Sitemiz de bulunan hastanelere arama kutucuğundan veya Tahlil Sonuçları sayfasından ilgili şehri seçerek ulaşabilirsiniz.
 2. Seçtiğiniz hastanenin sayfasına ulaştıktan sonra hastanenin ulaşım ve iletişim bilgilerinin altında bulunan Tahlil Sonuçları butonuna tıklayarak laboratuvar sonuçlarınızın bulunduğu sayfayı sitemizde açarsınız.
 3. Bu aşamadan sonra her hastanenin kendine has giriş formu karşınıza çıkacaktır. Hastanenin istediği bilgileri girdikten sonra kişisel tahlil sonucunuza ulaşacaksınız.
 4. Sitemizde yaşadığınız her türlü olumlu olumsuz düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

8 Comments

 1. akdeniz üniversitesi tahlil sonuçları açılmıyor.kimlik numarası şifreyi giriyorum hata veriyor sürekli

 2. tahlil sonuçları sayfası açılmıyor bir haftadan beri uğraşıyorum. akdeniz üniversitesi her türlü denedim. yeni üye ol -şifremi unuttum ne yaptıysam olmadı çok sinir bozucu bir durum acilen bakınız lütfen …………

 3. iyi çalışmalar.
  6 yaşındaki çocuğumdan diyabet teşhisi konuldu bizden
  mod1
  mod2
  mod3
  tahlilleri istenmektedir.yapılıyor ise fiyatı ne kadar öğrenmek istiyorum.

  • Sayfamız tüm hastanelerin tahlil sonuçları sayfasını bir arada sunan bir internet projesidir. Bu yüzden bu konuda size yardımcı olamayacağımızı üzülerek bildirir ayrıca çocuğunuz için acil şifalar dileriz.

 4. Merhaba , hastaneniz tarafından verilen tıbbi raporların İngilizce ‘ ye çevirisini yapıyorum. Kan tahlil sonuçlarının bilgisayar çıktılarının başlığında ” Bark basım tarihi” diye bir ibare var, burada ” Bark” ne anlama gelmektedir. Ayrıca hasta “oks” sonuçlarıyla polikliniğe yönlendirildi diyor. “OKS” ne demektir. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Hulya

  • Öncelikle hastane ile bir bağımızın olmadığını belirtmek ve size çalışmalarınızda yardımcı olamak isteriz. Bu sebeple biraz düşününce Bark Basım Tarihindeki “Bark” ibaresinin Barkod kelimesinin kısaltılmışı olabileceğini düşündük. (Barkod Basım Tarihi) Ama ne derece doğrudur bilemiyoruz. Gene internet araştırmalarımız ile OKS hakkında (Doğum Kontrol Hapı- ORAL KONTRASEPTİF) gibi bir sonuca ulaştık. Umarız bu bilgiler ışığında çalışmalarınıza yardımcı olabilmişizdir. Tahlil sonuçlarını aldığınız hastane ile iletişim kurarsanız daha doğru ve gerçek bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatır, iyi çalışmalar dileriz.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment